Finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju „Halowa Polska”

W rozegranym w Babimoście finale wojewódzkim ogólnopolskiego turnieju „Halowa Polska” w kategorii Futsal Junior zwycięstwo odniosła drużyna z Nowego Kramska, która kolejno pokonała Babimost I 2:1, Podmokle 2:1 i Babimost II 1:0. Drugie miejsce zajęły Podmokle pokonując Babimost II 3:0 i Babimost I 3:0, Na trzecim miejscu uplasował się zespół Babimostu I. Zwycięska drużyna z Nowego Kramska wystąpiła w składzie: Marek Sobolewski, Bartosz Sommer, Sebastian Kmieciak, Kamil Popiołek, Bartłomiej Urban, Bartosz Jędrzy, Andrzej Czeski, Aleksander Czeski, Nikodem Gawroński i Dawid Wojtkowiak. Opiekunem zespołu jest Lilla Omieczyńska. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Sebastian Skierecki (Podmokle), najlepszym bramkarzem Andrzej Czeski ,a najlepszym zawodnikiem Marek Sobolewski (obaj Nowe Kramsko). Wszystkie drużyny z rąk zastępcy burmistrza Babimostu Zbigniewa Wozińskiego otrzymały słodycze i upominki. Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach 6/7.04.13r. w Wysokiem Mazowieckim (Podlaskie), a województwo lubuskie reprezentować w nim będzie zespół z Nowego Kramska.