Gala wręczenia nagród za osiągnięcia sportowe
Podczas Dni Babimostu, 3 czerwca 2012 roku odbyła się gala wręczenia nagród za osiągnięcia sportowe. Dyplomy, puchary oraz nagrody wręczał Burmistrz Babimostu – Pan Bernard Radny wraz z Miss Ziemi Lubuskiej – Panią Małgorzatą Heyduk, a także Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji – Pan Zdzisław Krupa oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Babimoście – Pan Henryk Paciejewski. Podczas wręczenia nagród obecny był również zastępca Burmistrza – Pan Zbigniew Woziński oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – Pani Aneta Sybis – Jeż.
W poszczególnych kategoriach sportowych zwyciężyli:
TENIS STOŁOWY:
1. Wojciech Starszak z Radoszyna
2. Mariusz Chybin z Babimostu
3. Henryk Zduński ze Zbąszynka
4. Zbigniew Chybin ze Zbąszynka
5. Daniel Łakomy z Babimostu
6. Przemysław Kania z Podmokli Wielkich
TENIS ZIEMNY:
1.Tomasz Drewniak z Babimostu
2. Tomasz Schuster z Babimostu
3.Tomasz Baer z Babimostu
4.Damian Kociemba z Babimostu
5.Andrzej Łysiak z Babimostu
6.Przemysław Popiel z Lubrzy
KRĘGLE KOBIET:
1. Ewa Golusik z Babimostu
2. Martyna Wołek z Babimostu
3. Magdalena Piątyszek z Babimostu
4. Jolanta Kubiak z Babimostu
5. Urszula Zając z Babimostu
6. Ewa Pietrusiewicz z Babimostu
KRĘGLE MĘŻCZYZN:
1. Bernard Schmidt z Babimostu
2. Damian Kociemba z Babimostu
3. Artur Kostusz z Sulechowa
4. Krzysztof Framm z Babimostu
5. Zenon Dembowy z Babimostu
6. Tomasz Wołek z Babimostu
KRĘGLE MIXTÓW:
1. Ewa i Stanisław Golusik z Babimostu
2. Martyna i Tomasz Wołek z Babimostu
3. Marianna i Zenon Dembowy z Babimostu
4. Ewa i Bogdan Pietrusiewicz z Babimostu
5. Malwina Stuła i Zdzisław Krupa z Babimostu
6. Urszula Zając i Zygmunt Wołek z Babimostu
MIĘDZYZAKŁADOWA LIGA W KRĘGLE:
1. Port Lotniczy Zielon Góra-Babimost
2. Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście
3. Swedwood Poland SP. z o.o. w Babimoście
3. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Babimoście
4. TFP Sp. z o.o. w Babimoście
5. PZU w Sulechowie
6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie
7. Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu
8. Urząd Miejski w Babimoście
9. Hurtownia Materiałów Budowlanych Gról&Syn w Babimoście
10. Zespół Szkół w Babimoście
NOCNY MARATON KRĘGIELSKI:
1.Stanisław Golusik z Babimostu
2.Zdzisław Krupa z Babimostu
3.Tomasz Wołek z Babimostu
4. Mariusz Sokólski z Babimostu
4. Piotr Tomczyk z Babimostu
5. Bernard Schmid z Babimostu
6. Zenon Dembowy z Babimostu
TABLE SOCCER:
1. Zdzisław Krupa z Babimostu
2. Cezary Stroiński z Babimostu
3. Piotr Wołodkiewicz z Babimostu
4. Eugeniusz Bartczak z Podmokli Małych
5. Andrzej Łysiak z Babimostu
6. Przemysław Kania z Podmokli Wielkich
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.